Andreas Wargenbrant tärning förgylld brons
2019-06-02
650234
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), förgylld fylld brons, skyltmärkt och numrerad W 20/25, ca 19x19 cm