Soile Yli-Mäyry oljemålning
2019-06-11
650223
| Klubbat belopp | 1 050 EUR |
| Utropspris | 800 EUR |
SOILE YLI-MÄYRY (1950-) Eldsten, signerad samt daterad 1997, olja på duk, 65x54 cm