Slagbord
2019-06-08
650182
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, mahogny, delivs fanerat, på hjul, två slag, längd 122 cm, bredd 45+43+45 cm, höjd 75 cm
Slitage med sprickor, märken och lagningar