Carl Fredrik Reuterswärd litografi
2019-06-01
650176
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): "Non Violence", signerad CFR, 60/75, litografi, 27x37 cm