Golvlampa
2019-06-01
650139
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, målad och kromad metall samt gummiklädd stång, veckad skärm, höjd ca 147 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage