Golvlampa
2019-06-01
650136
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, märkt Öia, 1900-talets andra hälft, ledad arm, mässing, höjd 124
Slitage, funktionen garnetras ej