Golvlampa
2019-06-02
650132
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, Bergboms, mässing, höjd inkl. skärm 135 cm
Slitage