Bordslampa
2019-06-01
650127
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, mässing samt veckad skärm med mönstrat tyg, höjd ca 58,
Funktionen garanteras ej, slitage