Bordslampor
2019-06-04
650088
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets slut, alabaster, höjd ca 61 cm
Smärre slitage, ej funktionstestade