Royal Copenhagen
2019-05-31
649954
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROYAL COPENHAGEN, (3) figuriner i form av lantarbetare med kalvar, stämplade samt numrerade 1858, 772 och 779, höjd mellan ca 16-23 cm