Silverbestick
2019-06-02
649896
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOPPSLEV, SÅSSLEVAR 2 st., SKEDAR 5 st., silver, 18/1900-tal, Danmark och Sverige, modell bl.a. Svenska rund, längd ca 12,5-46 cm, totalvikt ca 368 g
Slitage, en sked med gravyr