Bergbom golvlampa G-02
Avslutad
2019-05-31
649882
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGBOM, golvlampa, modell G-02, 1900-talets andra hälft, stomme i gulmetall, märkt undertill i godset, höjd med skärm ca 143 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen