Akvarell Japan
2019-06-09
649845
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på siden, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av flygande gås, kalligrafi samt två sigill, bladmått ca 25x38 cm