Takarmatur i orientaliserande stil
Avslutad
2019-05-31
649786
| Klubbat belopp | 350 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKARMATUR, 1900-tal, orientaliserande stil, skärm i patinerad mässing, höjd ca 46 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen