Skåp 1800-tal
2019-06-04
649778
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅP, 1800-tal, valnötsfanér, skedhyllor bakom lucka höjd ca 85 cm, bredd ca 74 cm, djup 40 cm
slitage, repor, medföljer två nycklar som ej är original/fungerar dåligt