Ellis Wallin oljemålning
2019-06-15
649747
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ELLIS WALLIN (1888-1972): Fiskebåtar, signerad Ellis Wallin, daterad -65, olja på duk, ca 45x38 cm