Oidentifierad konstnär
2019-05-31
649720
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Porträtt av kvinna med sybehör, 1800-talets mitt, olja på dubblerad duk, ca 87x64 cm
Krackelyr, retuscher