Golvlampa i mässing
2019-06-01
649694
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talet slut, mässing, grön plåtskärm, 34 ljuspunkter höjd 158 cm
Märken, repor, smärre slitage.