Edvin Ollers oljemålning
2019-05-30
649608
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): "Sommarlandskap, motiv från Islands berg", signerad och daterad E Ollers 1948, olja på duk upplimmad på pannå, ca 23x32 cm