Philip von Schantz färglitografi
2019-05-30
649599
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Björknäver, signerad och daterad -78, färglitografi, 88/155, bladmått ca 49,5x62 cm