Harry Wichmann oljemålning
2019-05-30
649588
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Figurer i park,
signerad och daterad Wichman -73, olja på duk, ca 65x92 cm