Oidentifierad Konstnär
2019-05-30
649570
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, England, (18/1900-tal), Kor, otydligt signerad, 41x51 cm
Lagning