Skrivbord England
2019-05-30
649567
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanerat med mahogny, beslag i mässing, delbart, höjd ca 76, 121x57 cm, nyckel finns
Slitage