Kaj Franck
2019-05-30
649527
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAJ FRANCK, "Party", glas, 12 st, Nuutajärvi, Notsjö, Finland, 1950-tal, olikfärgade glas, höjd ca 6,5 cm.
Smärre slitage