Bägare silver Sven Dahlström
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SVEN DAHLSTRÖM, bägare, silver, trumpetformad, graverad blom och blad dekor, invändigt förgylld, stämplad Sven Dahlström Gävle 1790, höjd 22, diameter 16,5 cm, vikt 447 g
Med monogramgravyr
649433
2019-05-30