Olle Kåks litografi
2019-06-03
649420
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, färglitografi, signerad KÅKS och numrerad 13/30, oramad, bladstorlek ca 76x57 cm