Efva Attling ring och hänge
2019-06-01
649390
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EFVA ATTLING, ring och hänge, silver, ring ´´The Twist´´, Stockholm, ringstorlek 18.25, hänge ´´Droopy Pendant´´, Stockholm, 2007, hängeshöjd ca 7 cm, kedja medföljer, längd ca 80 cm, totalvikt ca 34 g
Bruksslitage, mindre repor