Saltkar
2019-05-31
649362
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, silver, otydliga stämplar, Stockholm 1830, godronnerad dekor, höjd 7,5, vikt ca 153 g, skedar i nysilver medföljer
Slitage, bucklor