Syskonring med diamanter
2019-05-30
649319
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ENGELBERT, signerad Stigbert, syskonring, 18k vitguld med 2 briljantslipade diamanter, totalt ca 0.34 ct, ringstorlek 17, totalvikt ca 5.2 g
Bruksslitage, ställvis förlust av rodium plätering