Handväska i silver
2019-05-30
649258
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HANDVÄSKA, silver, 1800-talets slut, Estland, lås med rosa cabochonslipad sten, totalt vikt 393 g
Bruksslitage