Stolar
2019-05-30
649209
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
STOLAR, 14 st., 1900-talets andra hälft, vitmålad, textilklädda löstagbara sitsar, genombruten ryggbricka med spjälor, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar, avvikande klädsel