Gustav Rudberg oljemålning
2019-05-31
649208
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Arabkvinna - Agadin", signerad och daterad Rudberg -59, olja på duk, ca 71x53 cm