Gustav Rudberg oljemålning
2019-05-31
649202
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Staden Jeiza 1961" signerad Rudberg, olja på duk, ca 53x98 cm