Peter Dahl färglitografi
2019-05-30
649171
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019), Epistel nr 18, signerad Peter Dahl. onumrerad, färglitografi, motivmått ca 31 x 23 cm