Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ERNEST SALVADO (1929-1985): Sittande kvinna, signerad E Salvado, blandteknik, ca 52x36 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
649143
2019-05-29