Golvlampa
2019-05-31
649007
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, märkt "Falkenbergs belysning, stomme i mässing, läderklädd stång, höjd ca 148 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej