Sängbord
2019-05-31
649000
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1800-tal, mahogny, dekorativ knopp i brons, höjd ca 92 samt 36x46 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage