Golvlampa
2019-06-03
648981
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, art deco, fanerad med bla.a björk och valnöt, höjd inkl. skäm 146 cm
Slitage