Golvlampor
2019-05-29
648945
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, patinerad metall med förgyllda detaljer, textilskärmar, sent 1900-tal, totalhöjd ca 158 cm
Bruksspår, skärmarna med fläckar och någon skada, ej funktionstestade