Ryno Friberg oljemålning
2019-05-29
648891
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RYNO FRIEBERG (1920-2018): Blomsterstilleben, signerad och daterad Ryno 1957, olja på duk, ca 23x18 cm