Ljuskrona
Avslutad
2019-05-29
648880
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1930-/40-tal, 5-armad stomme i mässing, ljusfästen med lampskärmar i textil, höjd t.o.m takfäste ca 65 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen