Ring med syntetisk, blå spinell
2019-05-31
648845
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 14k guld med blandslipad, syntetisk, blå spinell med otydliga stämplar, ringstorlek 16.5, totalvikt ca 6.3 g
Bruksslitage