Ring med ametist och diamanter
2019-05-31
648844
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RING, 14k guld med rutigslipad ametist, ca 1.84 ct och 20 diamanter ca 0.20 ct, stämplad ´´FP´´, ringstorlek 17.25, totalvikt ca 3.2 g
Bruksslitage