Bengt Lindström
2019-05-29
648822
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, numrerad 4/200, färglitografi, 73x53 cm