Italiensk skola 1700-tal
2019-06-02
648796
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ITALIENSK SKOLA, 1700-tal, Maria och Jesubarnet, olja på duk, 54x41,5 cm
Dubblerad duk, retuscher, skador