Edvin Ollers oljemålning
2019-05-28
648701
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Landskap, signerad E Ollers, olja på pannå, ca 38x46 cm