Golvvas Kina
2019-05-30
648700
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-talets början, balusterformad, med genombrutna hänklar, dekor av "dyrbara ting" i underglasyrblått, höjd ca 56 cm
En hänkel med lagning