Paneler Kina
2019-05-30
648666
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PANELER, 2 st., trä, Kina, 1900-talets början, skuren dekor av figurscener, bemålade i rött samt guld, höjd ca 50, 88x9 cm
Smärre slitage, färgbortfall, ursprungligen del av möbel, kompletterade