Ljuskrona i empirestil
2019-05-29
648616
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, empirestil, stomme i mässing, 5 ljusarmar, behängd med olikformade prismor, elektrifierad, höjd 69, diameter 54 cm
Bruksslitage