Roland Svensson litografi
2019-05-28
648530
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Trettondagsvinter", signerad Roland S, färglitografi, 45/200, bildmått ca 31x53 cm.